Hakkızmıda

Süleyman Can Sigorta olarak, bir ömür boyu sizi güvence altına almak istiyoruz.

20 Yıllık tecrübemiz, yüzlerce referansımız ile hedefimiz, müşterilerini her zaman memnun eden sigorta şirketi olabilmektir.


Süleyman Can Sigorta; Anlaşmalı olduğu 10'dan fazla sigorta şirketinden karşılaştırmalı fiyatlar ile size en uygun teklifi sunmaktadır.


Sigorta hizmetlerinde Uygun Ev Sigortası, İş Yeri Sigortası, Yangın Sigortası, Hırsızlık Sigortası, Deprem Sigortası, DASK, Kasko, Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahip Süelyman Can sigorta doğru adımlarla size en uygun hizmet ile tercih ettiğiniz alanda sigortalama hizmeti sunar.


Süleyman Can Sigorta, hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

About
Vizyonumuz

Kurumsal bir yapı içinde organize olarak teknolojinin olanaklarını sonuna kadar kullanmak suretiyle sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamak ve bu sayede müşterilerimize hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunabilmek.

Misyonumuz

Antalya’de faaliyet gösteren sigorta aracıları içinde en yüksek kalitede sigortacılık hizmeti ve danışmanlığı veren , sigortalılar tarafından en çok tercih edilen sigorta aracısı olmaktır.

Değerlerimiz

Süleyman Can Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza daha güvenli yarınlar temin edebilmek için üretmeye devam edeceğiz.

10 +

Yıllık Tecrübe

2000 +

Anlaşmalı Oto Servis

500 +

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşu

% 100

Müşteri Memnuniyeti

Süleyman Can Sigorta

Uzman Kadrosu

Team
Süleyman CAN
Kurucu / Sigorta Uzmanı
Team
Hamza CAN
Kurucu / Sigorta Uzmanı
Team
Can CAN
Sigorta Danışmanı
Team
Can CAN
Sigorta Danışmanı
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner